Projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Ważna informacja dla „operatorów ostatniej mili”

Ważna informacja dla „operatorów ostatniej mili”

Ważna informacja dla „operatorów ostatniej mili”

Prowadzisz firmę telekomunikacyjną w Lubelskiem? Jesteś zainteresowany korzystaniem w przyszłości z powstającej w naszym regionie sieci szerokopasmowej? W najbliższych miesiącach będą dwie doskonałe okazje, by porozmawiać o naszym projekcie „twarzą w twarz”.

E-maile, strona internetowa, media społecznościowe i telefony nie zastąpią bezpośredniego kontaktu oraz najzwyklejszej w świecie rozmowy. Nie wynaleziono do tej pory nic lepszego w dziedzinie komunikacji.

Będziemy na „Infostradzie 2014”
Wychodząc z powyższego założenia w listopadzie i grudniu wychodzimy z dwoma inicjatywami, które pozwolą nam na spotkanie „twarzą w twarz”. W dniach 18-20 listopada nasza „szerokopasmowa” ekipa weźmie udział w Targach Technologii Szerokopasmowych „Infostrada 2014”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin SA.

Organizujemy konferencję specjalistyczną
W listopadzie „Infostrada”, a już na początku grudnia zaprosimy przedstawicieli lokalnych i regionalnych firm telekomunikacyjnych do Lublina na organizowaną specjalnie dla nich konferencję specjalistyczną. Więcej szczegółów na temat lubelskiej konferencji dla „operatorów ostatniej mili” podamy w październiku.

Autor: „Szerokopasmowe Lubelskie”

Administrator i redaktor naczelny portalu „Szerokopasmowe Lubelskie”