Projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Lubelska „InfoStrada” już za chwilę

Lubelska „InfoStrada” już za chwilę

W najbliższy wtorek 18 listopada br. zapraszamy na nasze stoisko na Targach Technologii Szerokopasmowych „InfoStrada 2014”.

Wydarzenie odbędzie się w Lublinie, w obiekcie Targów Lublin S.A. przy ulicy Dworcowej 2. Jeżeli wybieracie się na Targi, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo lubelskie”.


Jak nas znaleźć na Targach?

Targi potrwają od 18 do 20 listopada. Czekamy na Was na stoisku „Szerokopasmowe Lubelskie” (nr 119), w godz. 9:00 – 17:00 (18 i 19 listopada) oraz 09:00 – 15:00 (20 listopada). Dokładną mapkę z lokalizacją stoisk zamieszczamy poniżej.

Stoisko nr 119

Stoisko nr 119

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dlaczego warto zajrzeć do nasze stoisko?

 1. Okazja poznania stanu zaawansowania budowy lubelskiej sieci szerokopasmowej oraz rozmowy o aktualnej sytuacji i etapie postępowania na wybór Operatora Infrastruktury.
 2. Szansa na zgłoszenie swojego udziału w I Lubelskiej Konferencji Operatorów Telekomunikacyjnych, którą organizujemy 4 grudnia br. w Lublinie w Hotelu Victoria.
 3. Możliwość wygrania ciekawych nagród w konkursie wizytówkowym oraz „Teście Wiedzy Szerokopasmowej”, jakie będziemy przeprowadzali na naszym stoisku.

Jak wziąć udział w naszych konkursach i walczyć o nagrody?

 1. Konkurs wizytówkowy „Najbardziej internetowa wizytówka”:
 • odwiedź nasze stoisko,
 • zostaw swoją wizytówkę w przeznaczonym do tego miejscu,
 • czekaj na SMSa (każdego dnia Targów, co 4 godziny wybieramy 5 najbardziej internetowych wizytówek, ich właściciele zdobywają  zestaw komputerowy (mysz+klawiatura)  Logitech Wireless Desktop MK520 lub zestaw piśmienniczy R01202 wraz z pendrive’m Kingston 32GB  DataTraveler 100),
 • po otrzymaniu SMSa przyjdź na nasze stoisko podpisać listę i odebrać nagrodę.

UWAGA:
Uczestnik Konkursu w trakcie trwania Targów może wygrać tylko 1 nagrodę.


 1. Konkurs „Test Wiedzy Szerokopasmowej”:
 • odwiedź nasze stoisko,
 • poproś o kartę z 3 pytaniami dotyczącymi projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo lubelskie”,
 • odpowiedz prawidłowo na pytania z karty (zada je osoba obsługująca stoisko),
 • poczekaj na decyzję osoby sprawdzającej Twoje odpowiedzi (za każdą prawidłową odpowiedź zdobywasz 1 pkt), która podliczy Twoje punkty i przyzna odpowiednią nagrodę,
 • za zdobycie 3 pkt otrzymasz zestaw komputerowy (mysz+klawiatura)  Logitech Wireless Desktop MK520, za zdobycie 2 pkt. zestaw piśmienniczy RO1202, a za zdobycie 1 pkt. pendrive Kingston 32GB  DataTraveler 100.

UWAGA:
liczba nagród jest ograniczona. Każdego dnia zdobędzie je tylko 15 pierwszych uczestników konkursu (którzy zdobędą w teście min. 1 punkt). W trakcie 3 dni Targów w Konkursie można brać udział 1 raz dziennie, z zastrzeżeniem, że nagrodę można wygrać tylko raz.

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko. Do zobaczenia na miejscu!