Projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Harmonogram wrześniowych spotkań informacyjnych

Harmonogram wrześniowych spotkań informacyjnych

Harmonogram wrześniowych spotkań informacyjnych

We wrześniu „szerokopasmowa” ekipa odwiedzi cztery powiaty: bialski, łukowski, puławski oraz rycki.

Najbliższe tura spotkań informacyjnych dla mieszkańców Lubelszczyzny  rozpocznie się 2 września i potrwa do 18 września. W ich trakcie przedstawione zostaną najważniejsze informacje o lubelskiej sieci szerokopasmowej oraz korzyści i możliwości płynące z dostępu do Internetu. Oto pełny „rozkład jazdy” na wrzesień!

Powiat bialski:

4.09 – czwartek

Międzyrzec Podlaski, godz. 9.00 – Urząd Miasta, ul. Pocztowa 8 (sala konferencyjna)

Międzyrzec Podlaski, godz. 11.00 – Urząd Gminy, ul. Warszawska 20 (sala konferencyjna)

Drelów, godz. 13.00, – Urząd Gminy, ul. Szkolna 12 (sala konferencyjna)

5.09 – piątek

Wisznice, godz. 9.00 – Urząd Gminy, ul. Rynek 35 (sala konferencyjna)

Rossosz, godz. 11.00 – Urząd Gminy, ul. Lubelska 8 (sala konferencyjna)

Łomazy, godz. 13.00 – Urząd Gminy, Pl. Jagielloński 27 (sala konferencyjna)

8.09 -poniedziałek

Tuczna, godz. 9.00 – Urząd Gminy, Tuczna 191a (sala konferencyjna)

Sławatycze, godz. 11.00 – Urząd Gminy, ul. Rynek 14 (sala konferencyjna)

9.09 – wtorek

Biała Podlaska, godz. 09.00 – Urząd Miasta, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 (sala konferencyjna)

Biała Podlaska, godz. 11.00 – Urząd Gminy, ul. Prosta 31 (sala konferencyjna)

Piszczac, godz. 13.00 – Urząd Gminy, ul. Włodawska 8 (sala konferencyjna)

10.09 – środa

Kodeń, godz. 09.00 – Urząd Gminy, ul. 1 Maja 20 (sala konferencyjna)

Terespol, godz. 11.00 – Urząd Gminy, ul. Wojska Polskiego 47 (sala konferencyjna)

Terespol, godz. 13.00 – Urząd Miasta, ul. Czerwonego Krzyża 26 (sala konferencyjna)

11.09 – czwartek

Leśna Podlaska, godz. 09.00 – Urząd Gminy, ul.Bialska 30 (sala konferencyjna)

Konstantynów, godz. 11.00 – Urząd Gminy, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 (sala konferencyjna)

Janów Podlaski, godz. 13.00 – Urząd Gminy, ul. Bialska 6a (sala konferencyjna)

12.09 – piątek

Zalesie, godz. 09.00 – Urząd Gminy, ul. Warszawska 34 (sala konferencyjna)

Rokitno, godz. 11.00 – Urząd Gminy, Rokitno 39A (sala konferencyjna)

Sosnówka, godz. 13.00 – Urząd Gminy, Sosnówka 55 (sala konferencyjna)

Powiat łukowski:

02.09 –  wtorek

Adamów, godz. 9.00 – Urząd Gminy, ul. Kleeberga 5 (sala konferencyjna)

Serokomla, godz. 11.30 – Urząd Gminy, ul. Warszawska 21 (sala konferencyjna)

Wojcieszków, godz. 13.30 – Urząd Gminy, ul. Kościelna 38 (sala konferencyjna)

03.09 –  środa

Krzywda, godz. 9.00 – Urząd Gminy, ul. Żelechowska 24B (sala konferencyjna)

Wola Mysłowska, godz. 11.30 – Urząd Gminy, Wola Mysłowska 57 (sala konferencyjna)

Stanin, godz. 13.30 – Urząd Gminy, Stanin 62 (sala konferencyjna)

04.09 – czwartek

Stoczek Łukowski (miasto), godz. 9.00, Urząd Miasta,

gmina Stoczek Łukowski, godz. 10.30, Urząd Gminy,

gmina Łuków, godz. 13:00, Urząd Gminy.

05.09 – piątek

Miasto Łuków, godz. 9.00 – Urząd Miasta, ul. Piłsudskiego 17 (sala konferencyjna)

Trzebieszów, godz. 11.30 – Urząd Gminy, Trzebieszów Drugi 89 (sala konferencyjna)

Powiat puławski

11.09 – czwartek

Końskowola, godzina 9.00 – Urząd Gminy, ul. Pożowska 3A (sala konferencyjna)

Żyrzyn, godzina 11.30 – Urząd Gminy, ul. Powstania Styczniowego 10 (sala konferencyjna)

Baranów, godzina 13.30 – Urząd Gminy, ul. Rynek 14 (sala konferencyjna)

16.09 – wtorek

Kurów, godzina 9.00 – Urząd Gminy, ul. Lubelska 35 (sala konferencyjna)

Markuszów, godzina 11.30 – Urząd Gminy (Sala Gminnego Ośrodka Kultury), ul. Marka Sobieskiego 1

Nałęczów, godzina 13.30 – Urząd Miasta, ul. Lipowa 3 (sala konferencyjna)

17.09 – środa

Puławy, godzina 9.00 – Urząd Miasta, ul. Lubelska 5 (sala konferencyjna)

Puławy, godzina 11.00 – Urząd Gminy, ul. Dęblińska 4 (sala konferencyjna)

Janowiec, godzina 13.30 – Urząd Gminy, ul. Radomska 2 (sala konferencyjna)

18.09 – czwartek

Kazimierz Dolny, godzina 9.00 – Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki, ul. Lubelska 12 (sala konferencyjna)

Wąwolnica, godzina 11.30 – Urząd Gminy, ul. Lubelska 39 (sala konferencyjna)

Powiat rycki:

09.09 – wtorek

Stężyca 9.00 – Urząd Gminy, ul. Plac Senatorski 1 (sala konferencyjna)

Dęblin 11.30 – Urząd Miasta, ul. Rynek 12 (sala konferencyjna)

Ryki 13.30 – Urząd Miasta, ul. Karola Wojtyły 29 (sala konferencyjna)

10.09 – środa

Ułęż 9.00 – Urząd Gminy, Ułęż 168 (sala konferencyjna)

Nowodwór 11.30 – Urząd Gminy, Nowodwór 71A (sala konferencyjna)

Kłoczew 13.30 – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Klonowa 2 (sala konferencyjna)

Szczegółowych informacji na temat spotkań udzielają nasi Koordynatorzy:
– powiat bialski: Pani Bożena Weremko – tel. 601 801 165, bozena.weremko@nowytydzien.pl
– powiat łukowski, puławski i rycki: Pani Dorota Rak – tel. 691-344-043
dorotarak@onet.pl

Autor: Szerokopasmowe Lubelskie

Administrator i redaktor naczelny portalu "Szerokopasmowe Lubelskie"

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź